Sprawdź, jak zorganizować dziecku wakacje, na jakich jeszcze nie było!

Oferta półkolonii, kolonii, turnusów i wakacyjnych wyjazdów jest tak bogata, że potrafi przyprawić o zawrót głowy nawet doświadczonych rodziców. Jednocześnie dzieci są coraz bardziej wymagające. Trudno zapewnić im rozrywkę, która na dłużej zapisze się w pamięci i przy tym pozytywnie wpłynie na ich rozwój. Mamy na to remedium. Poznaj półkolonie żeglarskie we Wrocławiu i przygotuj swoje dziecko na niezapomniane wakacje na wodzie!

Półkolonie Wrocław – jak zorganizować dziecku wakacje w mieście?

Jeśli chodzi o ciekawe i emocjonujące półkolonie wrocław nie ma sobie równych. Niezwykle ciekawą ofertę przygotował klub żeglarski Yacht Club Bergline.

Program półkolonii opracowano z myślą o dzieciach powyżej 6 roku życia, które są aktywne, ciekawe świata i spragnione przygód. Z drugiej jednak strony takie półkolonie to świetny sposób, by aktywizować dziecko i zachęcić je do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Półkolonie przeznaczone są zarówno dla dzieci, które już interesują się żeglarstwem, jak również dla tych, które jeszcze nie miały styczności z tym sportem.

Program półkolonii – czego twoje dziecko nauczy się podczas turnusu?

Najlepsze półkolonie letnie to takie, które łączą zabawę z nauką. Żeglarstwo niesie za sobą wiele korzyści, o których jeszcze opowiemy. Tymczasem nakreślimy ci nieco program półkolonii.

Czas trwania półkolonii wynosi 5 dni, a do wyboru masz 9 turnusów w różnych terminach. Dzięki temu masz szansę zapisać dziecko na półkolonie żeglarskie w dogodnym dla was terminie.

Zajęcia zaczynają się o 7:30 i trwają do 16:30. Taki rozkład zajęć odpowiada większości rodziców, którzy są aktywni zawodowo. W ciągu dnia dziecko otrzyma pożywny obiad, a także pyszny deser.

Klub żeglarski Wrocław zapewnia więc aż 4-5 godzin zajęć żeglarskich każdego dnia. Twoje dziecko poznaje nowych przyjaciół, przeżywa niezapomnianą przygodę, aktywnie spędza czas, ale także uczy się nowych rzeczy.

Przez cały czas dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Ważną kwestią jest także bezpieczeństwo, o które zadbano na najwyższym poziomie. Zajęcia odbywają się na regatowych łódkach klasy Optimist (w parach lub samodzielnie), a także na jachtach SIGMA 600 oraz na łodziach typu kanu i na deskach SUP.

Ponadto dzieci są dzielone na grupy wiekowe i ze względu na płeć. Uczestnicy turnusu przez cały czas świetnie się bawią. Opiekunowie organizują różne zajęcia sportowe, gry i zabawy.

Uwaga!

Udział w półkoloniach żeglarskich grozi złapaniem bakcyla na całe życie, a pasja żeglowania nie mija z wiekiem. Przekonaj się o tym samemu!